Nezařazené

Stačí jen 2 registrace aneb medomazači v akci

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

K získání zajímavých příjmů v MLM vede jedna jediná cesta. Ptáte se jaká? Odpověď zní: osobním příkladem. Teď je otázka: jaká je to pro vás informace? Pokud jste k odpovědi došli sami na základě vlastní zkušenosti, gratuluji, dál již nečtěte, pokud vám to jen někdo řekl, je čas to změnit, čtěte dál.

Podívejme se na jednu z nejčastějších frází.

Sedíte a nadšeně posloucháte jednoho MEDOMAZAČE, drží v ruce pěkně velkou lžíci s medem, a pod tlakem do vás valí tyto lži: „Stačí ti pouze dva lidi, je to super nabídka s pasivním příjmem!“ Stop! Podívejte se na toto tvrzení z jiného úhlu pohledu. Kolik znáte lidí, kteří udělali jen dvě osobní registrace a válijou se v penězích? Kolik jmen jste si napsali na papír? Pokud nemůžete najít píšící tužku, nevadí, nebudete ji ani potřebovat. Napíšu sem tvrdou realitu: Já osobně NIKOHO. Můžete se mnou nesouhlasit, a pokud se pletu, doložte to fakty komentářem pod článek.

Co dělají úspěšní lídři? Napište si na papír lidi, co vydělávaj pravidelně zajímavé peníze v byznysu, a napište si k nim vlastnosti jakými disponují. Jaké to jsou? Ano, dávají do podnikání velké množství času a energie, rádi oslovujou lidi a hlavně prezentují.  Vedou svůj tým osobním příkladem!

Přivedli snad do byznysu pouze DVA lidi a teď už jen sedí na zadku a nic nedělaj?

Trocha ironie: Že by snad něco dělali? Jasně, MAKAJÍ!

Pokud vám tedy někdo tvrdí, že přivedete pouze dva lidi a budete úspěšní, má pravdu?
Dám vám matematický příklad: 3 plus 3 se rovná 7. Věříte mi? Jasně, že ne, páč toto popírá principy matematiky!
A teď emoční matematika: Registrace plus dvě osobní registrace se rovná pasivní příjem?
Je to pravda nebo fikce, věřte nebo nevěřte! Podíváme se na další příběh.

Kdyby vám 150kilovej doktor tvrdil, že máte špatné stravovací návyky, a měli byste držet dietu, budete mu věřit a vnímat ho?

A co člověk na podpoře, říká vám: „Najdi si práci, je to snadné!“ a diví se, že ji nemáte. Co si budete myslet?

Člověk, co nikdy nebyl úspěšný, vám slibuje bohatství. Co si budete myslet?

Ale proč jim neuvěříte?

Tvrdí totiž něco, co sami nedělají!

MLM je super možnost, ale budou odměněni jen ti, co budou makat na svým snu nejvíc.

MLM je přísný, ale spravedlivý učitel! Každý dostane tolik, kolik tomu věnuje úsilí.

Ti, co se mnou souhlasí a uvědomili si má slova, ať je šířijou dál nezkušeným lidem, aby nenaletěli MEDOMAZAČŮM. Ti, co nevěří, napište si důvody, proč se mnou nesouhlasíte. Článek si přečtěte znovu za rok a udělejte si nový názor.

Ano, přiznávám, byl jsem trochu ostřejší, ale jak jinak zabránit lidem, co stále naráží opakovaně na zeď a né a né se poučit? Pro lidi, co dělají MLM poctivě, jsou právě MEDOMAZAČI škodná. Mystifikujou lidi nepravdivými fakty, a následně je registrujou, ti logicky nevydělajou (ani nemohou), získají špatnou zkušenost a pak všem tvrdí, že MLM je podvod. Systém za to ale nemůže, je to pouze člověk, kdo selhal.

Věřím, že jsem vám pomohl pochopit můj postoj i důvod, proč jsem zvolil tento ostrý styl.

Hou, uvědomělí lidé, domluvil jsem.

 

PS: Pokud budete mít problém s moji moravštinou, prosím napište si o slovník, rád vám ho zašlu 🙂

Mějte se jak chcete a jak chcete tak se mějte. Já se chci mít dobře, tak se tak mám.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

3 Comments

  1. Tak tak, mlm se nedá dělat primárně kvůli penězům. Mne na něm baví to, že mám radost z úspěchu lidí, kterým můžu pomoct a z toho, že vznikají nová přátelství s lidma, který bych nikdy neměl možnost poznat

  2. Tomas, velmi dobry a pravdivy clanok. Na podobnu temu som uz x krat pisal aj na svojom bloku. No ludia sa nepoucia. Ludia, zobudte sa. MLM je o ludoch a tvrdej praci. Bez prace uspech nebude.

  3. S MLM je to asi jako s každým lidským vynálezem. Člověk jej buď využije, nebo zneužije! Kdo dobře pochopí nástroj, např.nůž, nakrájí jím super jednohubky. A nebo jej pochopí špatně a někoho zapíchne! Je to na mentalitě člověka, jeho přístupu k ostatním a na tom, co zde víceméně všichni píšete. Na službě ostatním. Již přesně nevím kde jsem zaslechl názor na výdělek: Výdělek je přímo úměrný počtu lidí, jimž jsme svojí činností prospěšní. Pokud jsme prospěšní jednomu zaměstnavateli, asi to žádný zázrak nebude, zvláště pokud je to navíc vydřiduch! Pak už jen vyslechnout výzvy, kterými nás denně život bombarduje!

Napsat komentář