MLM společnosti

Superstar mezi MLM – nový projekt právě startuje!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Je mi velkou ctí a nesmírným potěšením se s vámi podělit o zbrusu novou věc. Dozvěděl jsem se jí minulý týden od jednoho známého z USA. Žádal mě, ať o tom s nikým zatím nemluvím, ale jsem tak nadšený, že to musím „vytroubit“ do světa. Jedná se o opravdový „trhák“ v odvětví MLM. Nikdy předtím jsem si nemyslel, že budu nějakou MLM společnost propagovat právě tímto stylem…Ale nikdy neříkej nikdy. Dostali se ke mně velice zásadní informace a projekt, který vám chci představit, vám nedá spát, stejně tak jako mně.

Bezkonkurenční kompenzační plán

Studoval jsem dva dny kompenzační plán a mohu říci, že jsem v životě nikdy nic tak propracovaného neviděl. Za každého nového člena nebo zákazníka, kterého přivedete do systému, dostáváte provizi do konce života. Ze začátku jsem tomu nevěřil, ale nedalo mi to a zaregistroval jsem se. Registrace probíhá online a je bezplatná. Dva kliky a jste v systému. Navíc dostáváte prvotřídní podnikatelský trénink a seznam 7 kroků pro rychlý start. Vydělávat můžete takřka do hodiny od registrace.

Produkty, které se sami prodávají

A možná se právě teď ptáte: „Co je to za tu novou společnost? Jsou to doplňky stravy, kosmetika, čistící prostředky nebo inovativní software?“ Pokud jste připraveni na převratnou novinku, pak pozorně čtěte. Ta společnost, kterou jsem se rozhodl takhle otevřeně propagovat, je ta, ve které už působíte…Pokud jsem vás teď uvedl do rozpaků, pak se omlouvám. Ale stojím si za svým. Ta nejlepší společnost na světě, je právě ta vaše a vy se můžete stát její superstar. Jste vzdáleni pouze jedno rozhodnutí od toho, abyste vzali osud do svých rukou a učinili zázrak.

Lidé bezmyšlenkovitě „skákají“ z jednoho MLM do druhého, aniž by se snažili pochopit podstatu věci. Možná nezažívají úspěch a svádějí to na kompenzační plány, trénink, produkty, své upliny…Ale popravdě z 95% není problém v té či oné MLM společnosti. Problém je vždy v tom konkrétním člověku. Tím, že změní společnost, mu automaticky úspěch nezaručí. Sice si obleče nový kabát dle poslední módy, ale pod ním zůstane ten samý člověk s jeho starými návyky…

Pokud souhlasíte s tímto příspěvkem, sdílejte ho s vašimi přáteli na Facebooku a na ostatních sociálních sítích. Diskutujte o něm a podělte se s ostatními o vaše postřehy a názory. Díky!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

8 Comments

 1. Ingrid Jamrichova Odpovědět

  Dobrý večer Jan,
  toto je pre mňa najlepší váš článok na vašom blogu. Je to presne tak, ako píšete. Skákanie z 1 mlm do druhého nemá absolútne význam, vždy je to len a len na konkrétnom človeku, na našom osobnom rozhodnutí a sne, ktorý si chceme splniť. Je len na nás , akou cestou sa vydáme, akým tempom pôjdeme na tej ceste. Preto žiadny iný mlm nám nezaručí úspech. Úspech je v každom z nás, len je na nás, či to vidíme, cítime a sme ochotní pre to niečo urobiť. Úspech čaká na každého presne tam a v tom mlm, v ktorom momentálne je, len si to treba uvedomiť, a niečo viac pre to aj spraviť. Ďakujem za možnosť vyjadriť sa k vášmu článku, ktoré mimochodom veľmi rada čítam. S pozdravom Ingrid J.

 2. krásný článek o skokanech a převlékání kabátů či firemních triček – děkuji…cítím to naprosto stejně 😉

 3. Pavlína Hlaváčková Odpovědět

  Děkuji za tento článek,je přesný,vše je v každém z nás,moc doufám,že si to lidé jednou uvědomí a pochopí,ještě jednou díky a těším se na další články

 4. Dobrý podvečer, super článek a vystihuje vše co je pro úspěch v NWM čili MLM důležitý. Děkuji i za komnet Ingrid, protože mi ho vzala z úst. Jitka

 5. Network marketing je veľmi dobre premyslený nástroj a ak niekto neuspeje tak je to len preto že sa vzdá, veľa ľudí to zvaľuje na systém ale celkovo aj v živote to tak platí že tí čo sa vzdajú, majú tisíc dôvodov a výhovoriek. Úspešných ľudí spojuje jedna vec a to je neprekonateľná túžba splniť si svoje sny. Aj keď mnoho krát spadnú, VŽDY sa postavia a preto nakoniec úspech dosiahnu, pretože iná možnosť nie je.

 6. V tomto podnikání uspějete jen pokud:
  1. Máte sen, sny, nebo je malinkaté něco, co si chcete realizovat.
  2. Zamilovali jste se.
  3. Věříte.

Napsat komentář