Osobní rozvoj Start podnikání

Tajemství pravé strany cash flow kvadrantu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Všechny Vás srdečně zdravím! 🙂 Po delší odmlce, způsobené startem nového projektu, jsem se rozhodl napsat další článek. Byl jsem na několika seminářů a střípky pravdy pomalu zapadají do sebe.

Od svého začátku v network marketingu, jsem pořád slyšel, že tohle podnikání může zvládnout každý, že se to dá naučit a podobně. Věřil jsem tomu, ale nevěděl jsem, jak je to možné. Teď už vím, že síťový marketing teoreticky může zvládnout každý, ale prakticky ne.

Mnoho knížek o finanční gramotnosti, mnoho knížek o podnikání, motivaci a stále nic. Teď Vám možná vyrazím dech. Jednoho dne o přestávce za mnou přišla jedna z učitelek a ptala se mě na to, čemu se věnuji. Domluvil jsem si s ní tedy schůzku, odprezentoval náš projekt a ona mi řekla: Zní to zajímavě, pořádám tu v pátek seminář, stojí 300 Kč, přijď.

Po pravdě se mi tomu nechtělo věřit, seminář, který by mi měl něco přinést za „tři kila“?

Uvědomil jsem si, že nemám co ztratit, spolkl jsem dávku pochybností a vyrazil na seminář.

Celé to trvalo dva dny. Dva dny, které mi úplně změnili život. Seminář se zabýval emoční inteligencí, konečně mi to začalo dávat smysl. Bylo to všude kolem mě, ale někdy prostě člověk potřebuje dostat vše „pod nos“, aby se zamyslel.

Poznání sama sebe, duševní pohoda, meditace, nejdříve se to zdálo jako bláznovství, ale čím více jsem se toho dozvídal, tím nadšenější jsem byl.

Pochopil jsem, že toto je základ, základ, který ve většině systémů naprosto chybí, ale měl by být na prvním místě. Proč vlastně končí nejvíce lidí v síťovém marketingu, nebo proč se do něj vůbec nezapojí?

  • Co by o mně řekli ostatní?
  • Co, když mě někdo odmítne?
  • Co, když se mi to nepovede?

To jsou nejčastější otázky, které si, podle mého názoru, lidé kladou, a přesně to souvisí s EQ. Nedokáží sami sebe motivovat, berou si vše osobně a rozhodují se podle okolí. Nedokáží se vzpamatovat z neúspěchu, raději se vzdají, nebo jdou do další společnosti s tím, že tam to bude jiné.

Podívejte se co vidíte na úspěšných lidech ve své společnosti i mimo ni?

Teď už vím, že na pravé straně kvadrantu se jede právě podle emoční inteligence a ta se dá naučit, proto všichni tvrdí, že je toto podnikání pro každého. Přesto si myslím, že každý není ochotný si připustit, že se ještě pořád má co učit a už vůbec ne to, že by měl poznávat sám sebe.

Můj názor tedy je: Ano, je to pro každého, ale musí mít otevřenou mysl a chuť se učit novým věcem.

Napište mi, jak to vidíte Vy! Bez více pohledů na věc a kritiky se nikam neposunu.

Mnoho zdraví a úspěchu do života.

S úctou, Tomáš

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář