Ebook Síťujte jako superstar

Zvyšte počet úspěšných schůzek o 100% a registrujte více lidí do svého byznysu!

Stáhněte si zdarma e-book a zkopírujte 7 kroků, díky kterým registrujete více lidí a vyděláte více peněz.

stáhnout ebook

Ještě jeden krok

50%Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání elektronické knihy a dalších novinek, které se týkají síťového marketingu. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


Osobní rozvoj

Velcí podnikatelé mají kouče, malí podnikatelé svou pravdu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Každý z nás má nějaký problém k vyřešení. Někdo řeší otázku, zda neexistuje jiný způsob obživy, zda by jiné zaměstnání nebylo lepší. Někdo chce víc klientů a přemýšlí, jak to udělat. Někdo se chce konečně naučit cizí jazyk nebo zhubnout.  Někdo často přemýšlí, zda vybraná životní cesta je ta pravá.

Většina z nás si povzdechne a splnění svých přání a řešení problémů odloží na později. Ale někteří z nás se s tím nesmíří a hledají cestu.

V chytrých knihách a radách na internetu se říká, že vaše myšlení a jednání je to jediné, co můžete změnit, abyste od života dostali, co chcete. Jenže jak změnit své myšlení a jednání? Určitě to znáte – jak často si říkáte: „měl jsem jednat jinak, nesmím si to brát osobně, z tohoto se musím ponaučit, na tom kurzu to bylo tak jasné, od prvního začnu…“  Jednáme automaticky tak, jak jsme zvyklí, často nemáme chuť riskovat jiný přístup, nejsme dostatečně odhodlaní, někdy nevíme, co přesně má být jinak.

Je vůbec možné začít dělat věci jinak? Jistě ano, ale zpočátku často sklouzneme ke starým způsobům, musíme se na nové věci dostatečně soustředit a stále je upevňovat.  Jednou z cest, jak dosáhnout změny je koučování. Základním principem koučování je odhalení Vašeho vlastního potenciálu. Dobrý kouč Vám neporadí, co máte dělat. Jen Vás povede.  Zná metody, jak Vás motivovat, umí podpořit vaše nápady, poskytuje zpětnou vazbu a pohled zvenku.  Je průvodcem na cestě k vašim vysněným cílům, s koučem jich můžete dosáhnout rychleji a efektivněji než sami.

Jaké konkrétní výsledky můžete čekat od koučování? Ujasníte si, co přesně chcete, budete mít nové nápady a měřitelné výsledky, poznáte své silné i slabé stránky, naleznete si svá vlastní řešení problémů, zvýšíte si sebedůvěru…

Koučování není pro každého, neuděláte si kurz, který Vás „zachrání“, budete muset na sobě pracovat a vystoupit ze své komfortní zóny. Kouč neudělá nic za Vás, ale pomůže ke změně.

Máte zájem o ukázkové sezení zdarma? Chcete zjistit, čeho můžeme společně dosáhnout? Kontaktujte mě, ráda se s Vámi setkám.

Iva NoskováMgr. Iva Nosková, Results kouč

www.inoskova.cz

info@inoskova.cz

731 416 990

Skype: ivanoskova

 

 

Líbil se vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář