Kontaktování Start podnikání

Nový kontakt každý den?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pro ostříleného MLMáka žádný problém, pro nováčka naprosto nedostižná meta. Jenže aby váš byznys šlapal a neskončil po čtrnácti dnech, je právě přísun kontaktů jedna z komponent úspěchu. Jak toho ale docílit?

Většina lidí, kteří začínají s MLM podnikáním, může mít ostych oslovit nejbližší okolí. Přestože jsou k tomu intenzivně nabádáni, pro vystresovaného nejistého začátečníka to může být to nejhorší, co má dělat. Ne všichni jsou totiž modelu MLM nakloněni, to jako jejich kamarád dobře víte, a ne všichni mohou vaši novou cestu přijmout tak, jak byste si přáli. Ale nemějte jim to za zlé, mají na to právo a stejně tak vy máte právo dostat se k lidem, kteří mohou mít o vaši nabídku zájem.

Jak takové lidi najít?

Kromě tradičních cest („jednou na to stejně dojde“), může být zajímavým doplňkem, vhodným třeba právě pro nácvik a získání jistoty v prezentaci vaší příležitosti, web specializovaný na kontakty. Oslovte ty, kteří se již v MLM pohybují, nebo svou příležitost teprve hledají, ale mají o tento model podnikání evidentní zájem. Takové kontakty najdete na specializovaných sítích nebo webech. Jedním z nich je síť MLM leaders.

Registrace je zdarma a hned po aktivaci získáváte přístup k celé databázi, kterou lze různě filtrovat dle předdefinovaných kritérií. MLM leaders vám dává možnost každý den oslovit svou nabídkou jednu osobu zdarma přes jednoduchý formulář přímo na webu. Každý kontakt lze oslovit pouze jednou a chcete-li zvýšit své tempo, tak můžete, ale už to vyžaduje investici.

Dvě mouchy jednou ranou

Slyším, jak si říkáte: „K čemu mi budou lidé, kteří už v nějakém MLM jsou zapojeni? Proč by si měli poslechnout zrovna mou nabídku?“ A proč by ne? Kdyby nechtěli, pravděpodobně by neztráceli čas registrováním se na podobné weby. Navíc oslovit někoho, komu není MLM model cizí, nebo na něm dokonce už vydělává, má nesporné výhody. Kromě toho, že nemusíte dlouhosáhle vysvětlovat model podnikání, máte skvělou možnost zaměřit se čistě na samotnou prezentaci příležitosti – produktu, současně ale čelíte i obrovské výzvě ve tříbení vlastního stylu i osobnosti a šanci získat jistotu v argumentaci.

Poslechněte si a pečlivě sledujte i prezentaci vámi osloveného kontaktu

Vnímejte způsob jak pracuje on s vámi: jak se chová, tváří, co, jak a kdy říká. Dělejte si poznámky, ptejte se a nebojte se nakonec zeptat na zpětnou vazbu k vaší prezentaci. Vykašlete se na výsledek. Nechtějte tento kontakt získat stůj co stůj.

Buďte otevření a připravení a nepoznáte zklamání

Pokud k tomuto způsobu hledání kontaktů přistoupíte jako ke hře, protože zde opravdu nemáte co ztratit, ba naopak, máte vyhráno! Každé odmítnutí vás v tomto případě může těšit dvojnásob.
Zde vůbec nehraje roli, zda vaše nabídka bude či nebude přijata, ačkoli to první je a vždy bude lepší. Tím hlavním je účinný trénink v technikách seznamování, komunikace a budování vztahů.

A pokud přece jen narazíte na zájemce dosud MLM nepolíbeného, a zaujmete ho ke spolupráci, bude to sladká odměna za vaši práci, kterou jste odvedli především sami na sobě.

Podnikání má být zábava a proto vás musí bavit. Vy se musíte bavit. Začít si hrát. Scénář jste si už vybrali a teď je na čase začít zkoušku po zkoušce pilovat svůj projev, svou podnikatelskou roli.

MLM leaders je skvělé jeviště, kde své první pokusy můžete předvést světu.

Zkuste to!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář