Nezařazené

Vyhlášení soutěže o 5 výtisků nejnovější knihy R. Kiyosakiho Proč jedničkáři pracují pro trojkaře

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

A je to konečně tady! Trvalo mi snad tři týdny od ukončení soutěže její vyhlášení. Proč? Přišlo tolik skvělých odpovědí (celkem 40), že jsem se nemohl rozhodnout, kterých pět šťastlivců získá nejnovější knihu Roberta Kiyosakiho Proč jedničkáři pracují pro trojkaře!

Nakonec jsem vybral podle mě pět nejlepších komentářů, kteří získají výše uvedenou knihu. Ale protože na našem webu je vítězem každý, získají ode mě všichni, kdo se zúčastnili soutěže a přispěli svým komentářem, hodnotný ebook s názvem Network marketing: Mějte peníze!

Připomeňme si zadání soutěže

Napište do komentářů zde pod tento příspěvek nejkurioznější, nejzajímavější nebo nejvtipnější argument, kdy vám někdo přesně vysvětlil, proč podnikání nemůže fungovat a proč dobré vzdělání a teplé, pohodlné, pracovní místečko je tou nejlepší volbou pro život. Hledáme tedy nejzajímavější výrok, který je protikladem Kiyosakiho odpovědi na otázku „Proč jedničkáři pracují pro trojkaře“ (jestli znáte alespoň trochu Kiyosakiho knihy víte, proč jedničkáři pracují pro trojkaře).

Zde si můžete přečíst pět nejlepších komentářů

Paní Evička Sluníčková napsala více komentářů, které opravdu stáli za to! Vybral jsem jeden – ten kratší, ale za to výstižnější 🙂

Bylo by toho ještě hodně, ale osobně mě dostala do kolen hláška: Paní Evička si myslí, že máme úplně vykojený mozky nebo co? (Diskuze o možnosti výdělku s maminkami na MD)

Druhý komentář, který se mi líbil nejvíce, je od paní Zuzany Hoffmannové.

Vždyť už je to všude zakázaný, v Americe, v Německu… To jen tady ještě můžou fungovat takový podvodníci, který žijou z ostatních. Ti jsou trup toho letadla. Ale Ty už si nic nevyděláš, protože jsi někde na konci křídel…

Proč chceš bejt v nějaký sektě? Chceš si nechat vymejt mozek?

Když chceš něco dělat, tak na to nejdřív musíš mít vzdělání a pak nastoupit za pár tisíc do práce, abys měla praxi. A pak teprve za pár let můžeš začít podnikat. Takhle se to dneska dělá! Na co by chodili ty lidi x let do škol, kdyby to mohl dělat každý blbec?

🙂 🙂 🙂 Omezenost nad omezenost, že?

Třetí zaslaný komentář napsal čtenář se jménem JerryQuick.

Jedna z mála, která mě teď napadla: Hele Jardo vyser se na to, nechceš snad skončit v kriminále ?? ( při povídání si o možnostech podnikání se známým a o tom čemu se věnuji já osobně).

Čtvrtý vítězný komentář zaslal David Do.

Když budeš mít dobré vzdělání, tak najdeš dobrou práci a budeš moct vydělávat velké peníze hlavou, ne manuálně jako my. My musíme takhle makat, protože jsme neměli šanci na lepší vzdělání. ( vietnamští rodiče)

Pátou knihu si zaslouží Marek Kuruc s tímto komentářem.

Jednickari sa naucia a urobia vsetko od A po Z bez pouzitia svojho rozumu, su poslusni, nalinkovani. Jednotkar je idealny zamestnancec. Trojkar sa snazi rozmyslat za seba (nie za system) preto je trojkar, lebo neberie vsetko od A po Z. Snazi sa veci zjednodusovat ( je „pozitivne lenivy“) a preto sa snazi veci zjednodusovat, sprehladnovat, zrychlovat, preto selektuje informacie, ktore prijima. Snazi sa brat zodpovednost za seba a nie vyhovarat sa na okolie.Stava sa leadrom a vedie ludi ktori su v istych veciach fundovanejsi,sikovnejsi ale nechavaju sa viest.

Všechny výherce kontaktuji a ještě před Vánoci jim zašlu domů nejnovější Kiyosakiho knihu. S ostatními účastníky soutěže se spojím postupně a pošlu jim na email slíbený ebook!

Žijte dlouho a blaze!

-Jan

PS: Děkuji nakladatelství PRAGMA, že nám zaslalo do soutěže 5 výtisků Kiyosakiho knihy!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář