Osobní rozvoj

Život začínáme jako vítězové, končíme jako…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zdravím Vás, přátelé! Chtěl bych se prostřednictvím tohoto článku zamyslet nad tím, jak to vypadá v dnešní společnosti a motivovat nás všechny k tomu, abychom s tím něco udělali. Vzpomínám si jak mi před časem někdo řekl: „Život začínáme jako vítězové.“ nepochopil jsem to, než dodal: „My všichni jsem ta nejrychlejší spermie!“ Nejdříve jsem si nevšiml té hloubky, která v tom je a bral to jako vtip. Dnes jsem si na to vzpomněl a objevil jsem ji. Úžasná ukázka toho, jak vyjádřit něco hodnotného s humorem! 🙂

A kdo jako vítěz končí?

Svůj život tedy začínáme vítězstvím, co se vlastně stane v průběhu našeho života, že drtivá většina lidí odchází s pocitem nenaplněnosti a neúspěchu?

Každý den vídám spousty lidí, kteří nežijí, ale pouze přežívají. Jejich život jim nedělá radost, jen přidělává starosti. Ráno posouvají budík, aby se vyspali, alespoň o pět minut déle, aby nemuseli o těch hloupých pět minut dříve čelit realitě. Vstát, v rychlosti nachystat snídani, vypravit děti do školy, šup do auta, abychom vše stihli. Osm, nebo víc hodin v práci a honem pro děti do družiny, aby zase nebrečeli, že chodí domu poslední. Sakra, ještě musím uvařit večeři! Kam jsem jen dala ten pytel s hranolky a kečup? Šup sem, šup tam, děti do sebe na večer hodí kopu hranolek s kečupem, umyjí se a jdou do postele. A já si konečně mohu vychutnat svou oblíbenou Ordinaci v růžové zahradě!

A kde je život?

Žijeme proto, abychom se stali otroky, nebo pány? Žijeme proto, abychom si život užili, nebo přežívali? Kde je sakra lidská touha něčeho dosáhnout? Proč dnešní mladí, ktreativní lidé pracují za „osmičku“ ve fabrikách? Proč jsou starší lidé, kteří by mohli zkušenosti rozdávat bez práce? Proč se to jen všechno děje?!

Informací jsou spousty!

Stačí jít na internet a zadat vydělávání peněz, finanční svoboda, nebo nějaký podobný pojem a mohou začít. Mohou udělat ten první krok ke změně jejich života! Tak proč to, sakra, neudělají?

Zvyk a lenost

Oni si ani neuvědomují, že jde život prožít jinak, jejich babičky a dědečkové přece taky dřeli, aby se měli „dobře“! Je to jednoduše zvyk! Druhá věc je lenost….proč by měli dělat něco víc? To by pak neměli čas jít za kamarády do hospody a „zrelaxovat se“ po dalším těžkém dnu!

Takhle vypadá většina životů kolem nás, lidé jen doufají, že už jim ta Sportka konečně vyjde a všechno se změní!

Ale samo to nepřijde!

Musí tomu jít naproti, musí chtít změnu, chtít něco dělat jinak a takových lidí stále přibývá!

My jsme budoucnost!

Každý z nás může svou příležitostí změnit Svět, tento byznys nezná hranic, proto je potřeba to vnímat také jako poslání!

Uvědomme si tedy, jak moc jsme napřed, je tu mraky mladých lidí, kteří si začínají plnit sny, mají času kolik chtějí, je tu řada starších, zkušených lidí, kteří tráví čas se svými dětmi, cestují a užívají si. To je MLM, to je ta krása tohoto byznysu a podnikání vůbec. Proto tomu pojďme naproti a už není šance neuspět.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

2 Comments

  1. Tomáši, máš plus – tak mladý a už takové životní moudra! myslím že o té rychlé spermii to kdysi řekl pan Aleš Buksa….a říká to pořád:-))

  2. Je to všude kolem mě, prostě to nemůžu nechat bez povšimnutí :), nevím přesně, kde jsem to slyšel, ale je to super hláška 🙂

Napsat komentář