Nezařazené

4 důvody, proč mít vlastní webové stránky pro podnikání v síťovém marketingu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ti z vás, kteří četli knihy od Roberta Kiyosakiho, dobře vědí, co jsou to aktiva. Mezi aktiva se počítají nájemní nemovitosti, různé byznysy, licence, obchodní značky a v neposlední řadě také webové stránky, které přinášejí jejich provozovatelům peníze.

Jak tedy využít webové stránky pro podnikání v síťovém marketingu a vytvořit si tak vedle MLM byznysu další cenné aktivum?

Osobně jsem přesvědčen, že tradiční marketing v MLM (někdy též označovaný jako „stará škola“) stále funguje a určitě ještě nějakou dobu bude. Pokud však do své stávající marketingové strategie začleníte webové stránky, budete „o chlup“ napřed před ostatními a efektivnější. Navíc tvorba webových stránek není již dnes drahou záležitostí jako kdysi bývala.

Zde uvádím pět důvodů, proč byste měli mít vlastní webové stránky pro podnikání v síťovém marketingu.

1. Internet jako trend

Internet nebyl výkřikem do tmy, ale rychle se stal trendem dnešní doby. Kdo není na internetu jakoby neexistoval. Toto tvrzení platí ve světě byznysu dvakrát! Lidé tráví na internetu svůj volný čas, nakupují tam a hledají možnosti, jak na internetu vydělávat. Proto štěstí přeje těm, kteří jsou online.

2. Osobní branding (značka)

Lidé vstupují do MLM hlavně kvůli lidem. Prostřednictvím vlastních webových stránek máte možnost budovat tu nejcenější obchodní značku a tou je Vaše jméno. Pište o tom, co funguje v byznyse Vám a přitáhnete k sobě lidi, kteří hledají informace, které nabízíte. Čím více se budete propagovat na internetu, tím více na Vás budou nahlížet lidé jako na odborníka. Sami Vás budou kontaktovat, aby s Vámi mohli spolupracovat.

3. Seznam jmen online

Vedle klasického seznamu jmen, můžete na internetu budovat databázi emailových adres. Každý návštěvník, který přijde na Vaše stránky a nenechá na sebe email, je ztracený kontakt. Proto motivujte návštěvníky hodnotnými informacemi ve formě pdf nebo vzdělávacích videí, které jim poskytnete zdarma výměnou za jejich email. Tímto, ale celý proces teprve začíná! Vašim kontaktů čas od času posílejte hodnotné informace, tím posilujete jejich důvěru ve Vás a vytváříte plnohodnotný vztah online. Kontakt, který si takto plně získal Vaše sympatie, je pak daleko otevřenější jakékoliv nabídce. Tato emailová databáze se stane cenným zdrojem kontaktů pro Váš byznys.

4. Další zdroj příjmu

Nejenže díky vlastní webovým stránkám generujete neustále nové kontakty (viz. databáze emailových adres) a rozšiřujete tak svůj primární byznys, ale vytváříte také prostor pro další zdroj příjmu. Na své stránky můžete umístit tématicky relevantní bannery nebo využívat potenciálu affiliate marketingu. Ten patří mezi nejoblíbenější formy vydělávání na internetu díky své jednoduchosti. Nepotřebujete vlastní produkt, stačí když skrze svůj affiliate odkaz zprostředkujete prodej produktu či služby a provize se Vám připíše na účet. Můžete také poptat tvorbu eshopu na míru a prodávat produkty, které rezonují s Vaší cílovou skupinou. Sekundární příjem z Vašeho webu se tak stane příjemným zpestřením Vašeho podnikání v MLM.

Webové stránky podnikatelů v multi-level marketingu budou do budoucna dále přibývat. Zatím je tato forma marketingu alespoň u nás v plenkách. Pár desítek webových stránek již na internetu najdete, ale jejich kvalita se pohybuje značně pod úrovní. Obsahově jsou tyto weby slabé a po grafické stránce jakbysmet.

Pokud přemýšlíte o vlastní webové prezentaci, doporučuji Vám spojit se s odborníky, kteří Vám pomohou. Zkuste například webdesign od Blueweb s.r.o. Je to finančně únosné a navíc si tak ušetříte spoustu času, kdy se budete moci věnovat rozvoji vašeho podnikání!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář