Nezařazené

Jak vybrat správný hosting pro Vaše podnikání

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pokud uvažujete o vlastních webových stránkách pro podnikání v síťovém marketingu, neobejdete se bez fungujícího hostingu!

Co je to hosting?

Hosting je služba, kterou si pronajímáte – je to kus Vašeho vlastního místa na internetu. Hosting je nezbytný pro provoz webových stránek, správu domény, provoz emailů, apod. Bez hostingu nemůžete na internetu fungovat! Další webhosting informace nazleznete zde.

Hosting: Jak vybrat ten správný

Nejčastější lajckou chybou, kterou se dopouštějí zájemci při výběru hostingu je, že se dívají pouze na cenu. Hosting vybíráme podle toho, na co ho potřebujeme. 

Pokud máte v plánu vybudovat jednoduchou statickou html stránku, která není náročná na provoz a na místo na disku, vystačíte s jakýmkoliv hostingem ať už placeným či zdarma.

Chystáte-li zřídit eshop, či provozovat stránky na nějakém složitějším systému (WordPress, Joomla), zjistěte si nejdříve jeho parametry, podle kterých až poté vyberete odpovídající hosting.

Multihosting – služba pro náročnější uživatele

Chcete-li provozovat více domén nebo webových prezentací je služba multihosting tím správným řešením. Díky multihostingu máte všechny Vaše internetové projekty pod jednou střechou a v neposlední řadě šetříte čas i peníze, které byste jinak vydali na udržování více hostingů najednou.

Výběr hostingu: Na co si dát pozor

Provozovatele webu nenaštve nic víc tak jako výpadky hostingu. Dějí-li se tyto výpadky pravidelně, jde o špatný hosting. Doporučuji pročíst internetové diskuze na toto téma a porovnat zkušenosti uživatelů jednotlivých hostingů. Chcete-li mít ale záruku skutečně kvalitního hostingu, jděte na elbiahosting.sk.

Dobrou hosting službu poznáte také podle její technické podpory. Jsou lidé na supportu vstřícní, ochotní a dostupní vždy, když právě potřebujete? Pokud ano, pak jste našli spolehlivého partnera pro Vaší online prezentaci!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

1 Comment

  1. Zdravím,
    znám některé lidi, kteří si myslí, že tvorba www stránek je ztráta času, která se jim nevrátí. Zda je to pravda a nebo ne, tak to osobně nedokážu posoudit, ale vím jedno, že na vlastní stránky můžu dát informace, které NELZE přidat na stránky, které nám dává společnost. Tím myslím, informace o mě, pár slov o MLM atd. Navíc lze s lidmi na vlastních stránkách diskutovat a dají se správně optimalizovat, což stránky od MLM společností až tak dobře nejde. A umíte si představit, kdyby všichni, kteří dělají MLM, tak že by používali stejné stránky, které jim dala jejich MLM společnost? Já si to tedy neumím představit.
    Samozřejmě, jinak plně souhlasím s tím, že www stránky práci za nikoho neudělají, jen se prezentujete na internetu a jak dobře, tak to již záleží na dobrém obsahu a na správném SEO optimalizaci.
    Ještě bych dodal, že by si měl každý najít v podmínkách u své MLM společnosti, co smí a co nesmí použít na svoje stránky, aby jejich podmínky nijak neporušil. Společnosti většinou NEZAKAZUJÍ použít vlastní stránky, ale již omezuje to, co se tam smí a nesmí vložit. Ideálně schválit společností, zda jim to vyhovuje a nic neporušuje.

Napsat komentář