Nezařazené

Roman Sobotka napsal: Já to chci HNED!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Víte, v čem je největší problém u začínajících v MLM? Kromě strachu je to neschopnost vytrvat a budovat svůj byznys.

Lidi chtějí všechno hned teď. To je fajn, ale jen pro jejich rychle rostoucí zadlužování. Dluhy, toť moderní způsob žití, vítejte v americkém modelu způsobu života. Tam se dluhy dědí z generace na generaci. Vy chcete svým dětem taky předat takový dar? No, já teda rozhodně ne!

Chci televizi, nebudu čekat, než našetřím, a půjčím si.

Chci na dovolenou, ale nechci šetřit, však na co? Vždyť všechna média, tiskoviny, reklamy na netu, prostě všude je tolik nabídek na půjčky a je to tak jednoduché.

Chci pračku, lednici, nový noťas… Fajn, hurá do spárů společnosti. Společnost taky chce, ale chce Vás mít zadlužené, oni Vám nechtějí splnit sny, oni chtějí jen a pouze Vaše love. Prcka přitom je, že lidé splácejí např. TV 2–3 roky, a to je v pohodě, ale co třeba 2–3 roky budovat svůj byznys a setrvat u toho rozhodnutí? Auu, to né, oni to přece chtějí hned, jak je naučila společnost. Gratuluji, ovšem ne Vám, ale všem bankovním i nebankovním institucím a v neposlední řadě státu. Už víte, že vše je duplikovatelné, tak proč se nezadlužovat, vždyť i náš stát tak činí, no né?

O zvládání námitek a umění argumentace napíši jindy, ale i tak malý příklad.

Vy doporučíte někomu možnost si za minimální peníze rozjet vlastní podnikání, díky nejlepšímu obchodnímu modelu zvanému síťový marketing, a on? On nemá peníze! Končíte komunikaci? Neúspěšní ano, ale úspěšní vědí, že právě nyní začíná jejich chvíle. Víte, že abyste měli úspěch, musíte umět naslouchat a plnit zákazníkovy potřeby. On Vám jednu zrovna řekl a vy víte, jak mu pomoci. Co odpovědět? Ukážeme si jen dvě možnosti z mnoha.

1/ No jasně, proto Ti tu možnost nabízím, nebo si myslíš, že se tvá finanční situace změní sama? Podíváme se na to, o jakých penězích zde mluvíme?

2/ Určitě, rozumím Ti, ale můžeme se na to podívat z jiného pohledu. Přijde Ti letáček, že mají v akci LCD televizi „jakože“ zlevněnou z 16 tisíc na 7.990 Kč, ty bys ji moc chtěl, ale nemáš na to, takže během pár hodin jsi schopný si na ni půjčit od známých. Výborně, a co jsi získal? Máš televizi, kde než ji splatíš, bude z ní už starý model, a další měsíc po jejím zakoupení máš co? Jen větší účet za elektřinu. A získal jsi právě onen přístroj, přes který se společnost snaží tě udržet v davu a kde Ti bude nabízet opět další „výhodné“ půjčky.

A teď se na to podívejme z druhé strany. Za tak malý peníz, ani nepotřebuješ tolik, si můžeš založit svůj vlastní byznys, kde když mě budeš poslouchat a budeme pracovat společně, můžeš vrátit dluh třeba ještě týž den – a příští měsíc? Nemáš větší účet za elektřinu, ale již začínáš budovat svůj pasivní příjem, chceš-li rentu, která Ti bude vyplácena, i když už se třeba projektu nebudeš později věnovat aktivně. A právě ta renta je cesta ke splnění tvých snů.

Tož tak. Mám na Vás otázku a budu rád, když mi na ni pod článkem v diskusi odpovíte.

Vyplatí se budovat byznys u jedné společnosti, kde dosáhnete na slušnější peníz třeba až za rok za dva, s tím, že postupně získáváte stabilní příjem, z kterého se stává tzv. pasivní příjem, nebo je lepší rok, dva tříštit síly, energii i finance v několika projektech, kde sice možná něco málo vyděláte rychleji, ale pak jednoho krásného dne při pokusu otevřít virtuální kancelář se ukáže error a –? Po dvouletém přeskakování to vzdáte, v domnění, že se prostě vydělat nedá, a napíšete nějakou prima recenzi, kde pohaníte systém, abyste se sami před sebou ospravedlnili za svoji neschopnost být vytrvalí?

PS: Víte, proč se mi líbí MLM? Možnost osobního růstu, vystoupení z davu, samostatnost, flexibilita, nízké náklady, možnost pomáhat lidem plnit jejich přání a potřeby, zajistit sebe i své děti, nezávislost, a tak bych mohl pokračovat dál a dál.

Ale pozor, nejde to bez práce, mám-li to tak nazvat. Je to velká dřina, ani ne tak byznys, ale právě ta práce na sobě samém.

Líbí se Vám můj článek? Klikněte na „To se mi líbí“, sdílejte ho na Facebooku nebo jiných sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích.

Mějte krásný den.

Roman Sobotka

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

7 Comments

 1. Ahoj. V první řadě bych chtěl reagovat na ty půjčky atd. Ano, i já chci nové auto a mít konečně vlastní bydlení. Ale, nerad si osobně kupuji něco, na co nemám peníze a při tom bych to chtěl klidně okamžitě!!! Nechápu ty lidi, kteří se můžou zadlužit na 10, 20 a nebo 50 let. Já jsem si vzal na splátky pouze jedenkrát a to noubuk v Brně, protože jsem PC potřeboval a stolní byl kaput. Ale, vzal jsem si to na splátky z toho důvodu, že jsem na účtě měl přes 50 tisíc KČ, tak jsem věděl, že na to mám.

  A teď k té otázce!!!
  Určitě je nejlepší dělat jen 1 projekt naplno. Ale, mým jedním cílem je přestat chodit do práce. Také vím, že by to mohl být risk a pokud by ta jedna společnost za 10, 15, a nebo 20 let skončila, tak bych měl dvě možnosti. Buď si na rychlo začít něco budovat na novo, než vyčerpám zásoby a nebo bych musel nastoupit do zaměstnání a za dvacet let by mi bude skoro 50 let a to by mě již s těží chtěli někam vzít. Proto si myslím, že není špatné mít jednu společnost v zásobě a jako zadní vrátka pro případ, kdyby ta jedna společnost za X let skončila. Obě společnosti by totiž ve stejnou dobu neskončili. Ale, museli by to být takové společnosti, které zde mezi námi vydrží právě těch onen zmíněných X let. A ne ty rychloskvašky, které se dneska ne internetu neustále prezentují. Také nechápu ty lidi, kteří můžou dělat, 5, 10 a nebo více projektů a u všech říkají, že je to něco nevídaného atd.

  No, malinko jsem se rozepsal. Jinak závěrem dost hezký článek.

 2. Tomáš Řezníček Odpovědět

  Máš recht slovane, tolerují se dva byznysy mlm ikdyž to není stejně dobře, pokud by člověk něco vybudoval, pokud mu lidé věří, tak zapracování je hned. Neznám lidi, kteří vydělávají zajímavé peníze v obou byznysech. Co se týká produk. mlm tak ta šance je tam daleko menší, než v on-line byznysech. Lidé jsou za lidma ne za společnostma. K Tomovi ohledně zadlužení. Pokud se jedná o bydlení, tak nemá pravdu, drtivá většina se musí zadlužit jinak by nikdy nebydlela. Jako dvě mega brácho nenaspoříš za 3 roky 🙂

  • Díky Tome za koment, sleduješ mě jak ostříž, vždy reaguješ jako první a jestli to tak někdy nebude, hned budu volat, co se děje :-).Jinak máš pravdu, je dobré mít i pojistku, ale nesmí jich být 15. No i když může – časem, ale mám na mysli 15 rozjetých byznysů a nic v kapse. Držím se hesla: „Až je první byznys samostatný, t.j. že nepotřebuje mou přítomnost aby profitoval, pak můžu budovat druhý.

  • Volaako mě to přeskočilo. První odpověď patřila Tomáši Ž. a nyní k Tomáši Ř. Může být i tzv. chytrá půjčka a u hypotéky ta možnost je, ale jen když je dobře nastavená. Když si vezmu např. hypotéku na koupi bytu, který následně pronajímám a zisk převyšuje pokrytí splátky, t.j. jsem stále v plusu, tož proč ne, že ano 🙂

 3. Moja osobná mnohoročná skúsenosť s klasickou výrobkovou najstaršou spoločnosťou MLM je, že je rozšírená na celom svete, žije z toho, čo je vybudované a trvá to celé roky byť tam aspoň trochu úspešný. Preto som sa dala na úplne novú trendovú spoločnosť na internete. Učím sa tu nové veci a stále robím chyby. No pokiaľ vydržím aspoň toľko ako v tej klasickej spoločnosti, vidím svetlo na konci tunela. Web zatiaľ nemám, asi by som sa mala na to trochu postrčiť. Pán Sobotka, som Vám vďačná za Váš článok.

  • Paní Vlasto, určitě vytrvejte a úspěch se dostaví. Jsem rád, že se Vám článek líbil a kdyby jste třeba v budoucnu chtěla poradit z webem i ta možnost tu je. Ať se daří!

 4. Zdravím Romane,

  určitě vyplatí, jak se již dlouho říká o těch dvou židlích, neb dvě půlky mají sedět na jedné.
  Můj ideál je 5 let tvrdá dřina a pak 40let na pláži:-)
  Povoluji ještě jeden MLM, takový nenáročný pasivní příjem(šolich)

  hodně úspěchů a krásný den všem

Napsat komentář