Kontaktování

Au! Aneb těžká srážka se skeptikem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Krásný den, přátelé!

Připravil jsem si pro Vás další článek. Každý už to někdy zažil, děláte prezentaci a setkáte se s naprosto negativním člověkem. Je to časté a náročné, ale musíme umět z této situace minimálně vyjít jako profesionálové.

Setkávám se s tím velmi často, dokonce už i u studentů a nemusí se jednat jen o MLM, je spousta lidí, kteří jsou skeptičtí třeba ve vztazích, nebo v práci. Napadla mě definice tohoto stavu- negativní pohled na danou věc, na základě minulých zkušeností dané osoby a jejího okolí. Vždy je dobré zvážit, zda stojí vaše energie za tohoto člověka, a zda je vůbec ochotný se na věc podívat z jiného úhlu pohledu. Většinou tomu, bohužel, tak není. Ale pokud ano, tady je pár tipů!

Snažím se to pochopit

Možná se zapojil do nějakého nelegálního programu, možná měl špatného sponzora, kdo ví. Pochopte jeho stav, je to naprosto přirozená reakce, souciťte s tímto člověkem a snažte se najít příčinu.

Není firma jako firma

Moje oblíbená otázka: „Byl jste někdy v restauraci a vybral si jídlo, které Vám nechutnalo?“ Zatím vždy jsem dostal kladnou odpověď. Následuje další otázka: „A přestal jste kvůli tomu do restaurací chodit?“ V tu chvilku člověk pochopí, že nejde házet všechny firmy do jednoho pytle a je šance, že i u takového člověka zabodujete.

Použijte vlastní zkušenost

„Pane naprosto Vás chápu, moje známá také jednou přišla o peníze, a na základě těchto zkušeností tento systém zavrhla, ale víte co je nejsmutnější?“ ……“Že poté, když jí její známá nabízela jiný byznys, tak také odmítla a ta známá si teď vydělává 400 000 Kč měsíčně a je v top 10 ve své společnosti. Co myslíte, stojí investice této směšné částky za možnost vydělávat takové peníze?“

Cesta produktů

„Dobře, pane, chápu Vaši zkušenost a mám pro Vás takový návrh. Zkuste 2 měsíce užívat naše produkty a pokud se nebudete cítit lépe, vrátím Vám peníze, souhlasíte?“ Toto je cesta velmi odvážná, ale z mých zkušeností funguje velmi dobře. Pokud má člověk vlastní kladnou zkušenost s produktem, velmi často se aktivně zapojí do podnikání.

Tomuto stavu se dá jednoduchým krokem předejít

„Víte, pane, lidé jsou k tomuto byznysu často velmi skeptičtí, ale věděl jste, že tento systém byl nominovám na Nobelovu cenu?“ „Hm, takže to asi bude fungovat, nebo co myslíte, že by tento systém mohlo kazit?“ „Nevíte? Shodli jsme se na tom, že systém je v pořádku, ale jako každé podnikání stojí na lidech, a pokud tito lidé nejsou seriózní, může se stát, že přijdete o peníze. Já Vám však mohu naprosto upřímně říci, že mi na lidech v mé organizaci velmi záleží a budu Vám ve všem nápomocen. Ať se rozhodnete jakkoliv, můžeme si na to podat ruku!“

Toto velmi často používám, protože si lidé uvědomí, že na nich nechci vydělat, ale že mi jde o jejich úspěch a záleží mi na nich.

Nezapomeňte, že s většinou těchto lidí se nevyplatí ztrácet čas. I když jim vyjmenujete všechny klady MLM, tak budou stejně stát na svém. V tomto případě je nechte tam, kde jsou a jděte o dům dál. Jak říká můj kamarád….Tohle podnikání není pro každého, budeš jezdit kárama bez střechy, žrát plesnivý sýry a chlastat starý vína…:)

Tímto bych chtěl poděkovat všem, kdo mě v tomto podnikání podporují a pomáhají mi zvládat těžké situace, jsem Vám zavázán!

Zaujal Vás článek? Napište mi! Budu rád za každou reakci, ať už kladnou, či zápornou, chci se posunouvat dál a na to potřebuji více pohledů na věc. Děkuji Vám!

Přeji mnoho zdraví a úspěchu,

Tomáš

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

4 Comments

 1. Ano, lidé jsou skeptičtí. Češi prý obzvlášť. U nás je to dáno historicky – husité, Bílá hora, Rakousko-Uhersko, první světová válka, Mnichov, okupace, 2 světová válka, Vítězný únor, normalizace, totalita. Pokřivený humor z pera J.Haška a jeho Švejka, nebo poťouchlý humor z klubu Cimrmanů. To pusťte z hlavy. Teď!

  Jste mladý muž. Představte si, že balíte slečnu, jste v pěkné kavárně. Vy víte kdo jste a chcete ji získat. Ona nechce, vykrucuje se a natahuje čas. Přitom hned u vedlejšího stolu, nebo jít po ulici, či v obchodě je slečna, která Vám řekne ano. Omluvte se, zajděte na toaletu, omyjte si tvář, podívejte se do zrcadla, a řekněte si: „Je pro mě ten člověk důležitý? Potřebuji jej?“ Pokud je Vaše odpověď ano, najděte si práci, a zanechte mlm.

  V mlm jsou NE maniaci, stále se hovoří o NE, že sbíráte NE, a NE k tomu patří. Jak hloupé! Tedy pokud jste příznivci sebetrýznění a BDSM praktik. Dobře, dělejte to.

  Víte, mám záměr udělat svou práci rychle a pak mít čas a klid, a peníze. Takže já jsem sběrač ANO. ANO. ANO. ANO. ANO!!!! Pokud je jen náznak ANO, jednám. Pokud je tam od první chvíle ne. Jdu dál.

  Srdce. To jediné se vždy počítá. Už staří egypťané při balzamování těl vyhazovali mozek a nechávali srdce.

 2. Pokud se nebude kamarád Tomáše zlobit :-), vezmu za svá jeho slova: Jak říká můj kamarád….Tohle podnikání není pro každého, budeš jezdit kárama bez střechy, žrát plesnivý sýry a chlastat starý vína…:)

 3. Díky za super článek. Málokdy píšu komentáře a málokdy se vracím dvakrát k jednomu článku. Tento však za to stojí 🙂

Napsat komentář