Start podnikání

Ekonomická krize? Nejlepší doba pro nastartování vašeho MLM podnikání

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Každý tisící Čech už zbankrotoval. Hospodaříme obtížněji než dřív, ozývá se z českých domácností. Češi v exekuci mají v průměru dluhy za 65000 korun. Státní dluh loni stoupl, na každého Čecha připadá skoro 128 tisíc.

Takové a desítky podobných titulek z českého internetu čtu během psaní tohoto příspěvku. Ať chceme nebo nechceme nejen Česká republika, ale celý svět upadá do ekonomické pasti řízené levicovou politikou většiny vlád zemí světa. Jak píše ve svých knihách populární autor podnikatelské literatury Robert Kiyosaki: „Propast mezi střední vrstvou a bohatými se prohlubuje. Bohatí bohatnou a chudí chudnou.“ Do jaké skupiny chcete patřit vy?

Je snadné říci, že mezi ty bohaté. Ale jak to prakticky provést? Na výhru v loterii se spoléhat nemůžete, ani na nečekané dědictví. Krádež ani jiná kriminální činnost nepřipadá v úvahu. Povýšení v zaměstnání, zvýšení platu či jiné pracovní místo, které by vám zajistilo finanční nezávislost je asi takové sci-fy jako důchody pro přicházející generace. K založení vlastního klasického podnikání potřebujete  unikátní nápad, značný kapitál, zkušenosti, kontakty a hroší kůži. Obchodování na burze přináší vysoká rizika a pokud nemáte ty správné informace a peníze k investování, můžete se dostat snadno do problémů.

Pokud patříte mezi průměrného občana naší populace, tak si pravděpodobně nemůžete dovolit ani jednu z výše uvedených možností. Cestou ze začarovaného kruhu nízkých příjmu, hypotečních splátek, složenek, daní a dluhů by pro vás mohlo být vaše malé osobní podnikání.

Uznávaní podnikatelští velikáni Donald Trump a Robert Kiyosaki ve své společné knize Proč chceme, abyste byli bohatí doporučují právě multi-level marketing jako další zdroj vašeho příjmu.

V těchto nelehkých časech, kdy celý svět pociťuje ekonomickou nestabilitu se daří právě tomuto typu podnikání nejvíce. Proč? Lidé si uvědomují vážnost celé situace. Nemohou se dále spoléhat na vládu, na své zaměstnání, dokonce ani studium vysoké školy nezaručí absolventovi dobře placenou a stálou práci. Jistota jakou známe z dřívejších let je nevratně pryč. Dnes vy sami rozhodujete o tom, jaký budete mít životní styl a kolik si ušetříte na stáří.

Proto se multilevelmarketing stává fenoménem dnešní doby. Nejen „obyčejní lidé“ ale i špičkový manažeři a podnikatelé vyhledávají příležitosti v tomto typu podnikání, aby zabezpečili sebe a své rodiny.

Pojďme si shrnout hlavní výhody, kvůli kterým je právě multilevel marketing tak oblíbený:

 • Nízké počáteční investice
 • Časová flexibilita (možnost budovat podnikání při škole nebo zaměstnání)
 • Sami si můžete vybrat jakou měrou se do podnikání zapojíte
 • Jednoduchá administrativa
 • Nepotřebujete žádné vzdělání
 • Minimální výdaje
 • Vyřešená logistická a administrativní infrastruktura
 • Možnost vybudovat velké bohatství (pokud máte takové ambice)
 • Možnost získání pasivního příjmu (v krátké době v poměru ke klasickému podnikání)
 • Daňové výhody
 • Možnost budovat podnikání ve více zemích světa
 • Propracovaný vzdělávací systém, který vás naučí jak vybudovat vaše podnikání (nabízejí jen ty nejlepší mlm společnosti)
 • Atraktivní systém odměňování a bonusů (nabízejí jen ty nejlepší mlm společnosti)
 • Podpůrný tým
 • Míra podnikatelského rizika je téměř nulová

Nikdy v historii síťového marketingu nebylo jednoduší získávat nové obchodní partnery do vašeho MLM podnikání. Lidé jsou otevřeni novým příležitostem, protože je sami hledají.

Věřím, že každá krize znamená příležitost, výzvu a změnu. Z historie víme, že v časech každé ekonomické krize vzniklo nejvíce milionářů než kdykoliv předtím. V těchto dobách jako je právě tato se utváří nové bohatství a hodnoty pro budoucí generace. Je pouze na každém nás, co s tím uděláme.

Líbí se vám tento příspěvek? Sdílejte ho s vašimi přáteli na Facebooku a na ostatních sociálních sítích. Diskutujte o něm a podělte se s ostatními o vaše postřehy a názory zde v komentářích. Díky!


STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář