Nezařazené

Jak můžete ovlivnit váš příjem ve vaší obchodní síti

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Výdělek v sítích závisí jen na vás. Nikdo jiný váš výdělek nemůže ovlivnit. Je potřeba si uvědomit, že se jedná o vaši vlastní, soukromou firmu s připraveným sortimentem zboží nebo službou. Jak se o ní budete starat, tak bude vypadat a prosperovat. Nekoukejte kdo je nad vámi. Jde jen o vás a jak se k tomu postavíte. Pracujete pro sebe. Jde jen o vás, a o to co je pod vámi. Vše záleží na vašem přístupu. Linie nad vámi je tu pro vás, aby vás naučila jak nejlépe a efektivně pracovat. Když potřebujete pomoct, aby pomohla. Nebude ale pracovat za vás. Je to vaše firma.

Mnozí si řeknou, já ale vydělávám těm nahoře. Uvědomte si jednu věc. Ti nahoře začínali jako vy od nuly. Začali budovat svou síť, ve které jste nyní i vy. Oni se také museli naučit jak pracovat v síti. Začali jen před několika lety. Pracují na budování své obchodní sítě 5, 10 nebo 20 let. Já nevím, jak dlouho tuto práci dělají. Pro mé rozhodování bylo důležité, že je možné za nějakou dobu vybudovat velkou společnost. Když to převedu do mých let zaměstnance, tak tam taková možnost nikdy nebyla. Byl jsem vždy omezen na pozicí, do které jsem nastoupil. Možnosti postupu minimální. Výdělek závisel na rozhodnutí společnosti a vedoucího. V síti vše závisí na vás a na vašem rozhodnutí, na vašem přístupu.

Mám tu jednoduchý příklad. Představte si, že jste řemeslník a máte malou truhlářskou dílnu. Vyrobíte hezkou poličku. Je krásná a líbí se. Okamžitě ji prodáte. Výroba vám trvá jeden den. Můžete tedy vyrobit cca 20 – 22 poliček za měsíc. Nemáte problém je prodat. Víc ale nejste schopni vyrobit. Čas vám to neumožňuje. Co uděláte abyste vydělali více? Najdete si spolupracovníky. Jeden člověk navíc společně s vámi se rovná 40 poliček. Deset lidí vyrobí 200 poliček. Takto bychom mohli pokračovat. Přesně takto to funguje s vaším příjmem ve vaší obchodní síti. Vy pracujete 10 hodin týdně. Deset lidí ve vaší obchodní síti znamená 100 hodin práce. Neznamená to však, že všech deset lidí musíte najít vy osobně. Například vy jste přivedli čtyři a ostatní byli osloveni někým z vašich lidí. Jsou to jednoduché počty a dávají smysl. Záleží opravdu jen na vás jak se k tomu postavíte.

To je také má odpověď pro ty, kteří mají otázku. To ale musím hledat lidi? Nemusíte nikoho hledat. Nikdo vás nenutí. Jen je to výhodné pokud chcete vydělávat více peněz. Firma, která má více zaměstnanců také vydělá víc než jeden živnostník.
Další výhodou je, že spolupracovníky si vybíráte sami. Pracujete s tím, pro koho jste se rozhodli a komu jste dali příležitost pracovat ve vaši obchodní společnosti.

(redakčně upraveno)

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář