Osobní rozvoj

VIDEO: Tony Robbins se dal dohromady s Harry Potterem a společně objevili Svatý grál!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kdo je to Tony Robbins? Přiznám se, že jsem to jméno už několikrát slyšel, znám i obličej jeho nositele, ale nikdy jsem ho neviděl v akci. Až do minulého týdne, kdy se ke mně dostalo jedno jeho video, na které jsem se nepodíval…

Osud tomu ale chtěl jinak, tak ho ke mně poslal záhy podruhé. Také jsem se na něj nepodíval…

Ale protože osud na rozdíl ode mě nikam nechvátá a je trpělivý, přistálo mi toto video včera ve zprávách na FB (díky Romane) a já se na něj konečně podíval.

WOW! To co jsem viděl byla koncentrovaná energie sbalená na cesty 🙂 ale hlavní přínos byl v poselství, které video v sobě ukrývá.

Pokud se trápíte tím, že nedosahujete svých cílů, pokud za Vámi nejsou vidět výsledky, a možná jste těsně předtím vše vzdát, pak se podívejte na toto video. Tony Robbins v něm popisuje Svatý grál, díky kterému bohatí bohatnou, ale i chudí chudnou. Jakou možnost si zvolíte Vy?

Jak se Vám líbilo video? Podělte se s ostatními o Vaše dojmy zde v komentářích pod příspěvkem.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

1 Comment

  1. Pekný deň, áno, je to presne to, čo potrebujeme vedieť, už som to tiež vďaka Romanovi videla. Problémom väčšiny ľudí je malé sebavedomie a hlavne neprítomnosť akcie.

Napsat komentář