Nezařazené

Je práce v síti opravdu pro každého?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Už jsme si vysvětlili proč je výhodné vybudovat si svou sít spolupracovníků. Řekli jsme si, jaké možnosti sítě poskytují. Víme také, jak můžeme zvýšit náš příjem při takové to práci.

Dostáváme se nyní k základní otázce. Je to i pro mě?

Na začátku tohoto seriálu jsem tvrdil, že pracovat v síti může každý. Abych to uvedl na pravou míru a byl upřímný. Sítě nejsou pro každého.

Jedná se o podnikání a vtom je ten zakopaný pes. V tom je ten háček. Podnikání. Už ten název nám říká, že musíme něco podniknout. Ruku na srdce, to se mnohým nechce. Pokud nechcete něco podniknout. Není to pro vás. Práce v síti je jen pro ty, kteří chtějí něco podniknout.

Nejdříve musíte podniknout rozhodnutí, zda vůbec chcete nějakou změnu. Musíte najít své proč. Proč chci něco změnit. Jaký mám důvod pracovat na tvorbě sítě. Proč mít příjem ze sítě. To proč musí být veliké. Své proč musíte vždy vidět.

Přirovnám tuto práci k cestě. Každá cesta má své překážky, stoupá do kopce a zase klesá dolů do údolí. Známe to. Jednou jsme nahoře, pak zase dole. Pokud se dostaneme do údolí a nevidíme svůj cíl, Náš důvod, Naše proč. Může se nám stát, že na ten cíl zapomeneme. Na naši cestě narážíme na různé překážky, a pokud je překážka veliká a naše proč malé. Není v našem zorném poli. Nevidíme ho. Může stá, že se zastavíme. Změníme směr  a k cíli se nedostaneme. Říká se. Sejde z očí, sejde z mysli . Důvod proč náš cíl, naše proč musí být veliké je, že ho vždy musíme vidět. Musíme ho vidět i z toho pomyslného údolí. Musí vyčnívat nad překážkami, jako vysoká hora. Mnoho lidí v tomto odvětví skončilo jen proto, že měli malé proč. Proč může mít více podob. Času pro rodinou, zabezpečení ve stáří, studium pro děti, finance na vaši kavárnu, auto, dům, měsíční dovolená každý rok, nebo prosté snížení nákladů. Může to být příjem pro absolventy, maminky na mateřské či padesátníky.    Každý máme své proč. Jen zdůrazňuji. Proč musí být doopravdy veliké, a za každé situace viditelné.

Na závěr jedna výzva. Podnikněte také jednou něco pro sebe, a ne jenom pro ostatní. Mnozí z vás chodí do zaměstnání, které nebaví. Chodí do dvou zaměstnání tzv. na vedlejšák za malou mzdu. Udělejte si vedlejšák  z budování sítě. Výhody už znáte. Ta nejdůležitější výhoda je, že začas vám síť přinese pasivní příjem. Můžeme ho nazvat třeba důchod. V tomto případě výše vašeho důchodu závisí na tom, zda dnes něco podniknete.  Zda uděláte rozhodnutí podniknout změnu vymanit se ze závislost zaměstnavatelů a společnost jako takové.

O tom proč být nezávislí bude další článek.

Pokud vás mé články zaujali. Pošlete je dál po sítích, jak sociálních, tak vašich osobních. Děkuji.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář