Nezařazené

Mé „Proč“ je nezávislost. Proč?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Mé PROČ je nezávislost. – Proč zrovna nezávislost?

Líbí se vám dnešní společnost, která je postavena na systému strachu? Bojte se o práci, bojte se o zdraví, bojte se o své peníze, o planetu, o nerostné suroviny   Bojte se a bojte se. Kdo se bojí a má strach je lehko manipulovatelný. Nemluvím tady záměrně o Totalitních režimech. To je kapitola sama o sobě. V těchto případech tu ještě patří boj se něco říct. Nemáš nárok na svůj názor. To mi připomíná i zaměstnanecký poměr. Když mě poslechneš dám ti:  plat, řešení, jistotu, zázemí. Nestojím o tvůj názor.  Musíš mě ale poslouchat. Když nebudeš poslouchat, budeš se mít špatně. Já jsem ten, kdo má pravdu, jen a jen já. Nestojíme o vaše názory a zkušenosti. Cílem takovéto společnost je, aby lidé vydělávali co nejméně. Z toho mála odevzdali určitou část na daně, pojištění, spoření. Žijete v naději. Až někdy. Co kdyby. Když se zadaří,  zbude i na dovolenou.  Po práci si sednete doma k televizi a řešíte problémy druhých, například seriálových hrdinů. Dost nereálný život, že?  Nebo, že by to byla realita?

Jediné řešení je z mého pohledu Finanční nezávislost.

Řešení je mít dostatek peněz. Líbilo by se vám to? Kdyby jste měli příjem třeba 50000,- Kč, nebo 100000,- Kč každý měsíc. Je to jen příklad. Nevím jaká suma by vám vyhovovala. Představte si to. Měsíc co měsíc vám přijde na váš účet takováto suma peněz. Dělali by  jste práci kterou děláte nyní. Pokud máte práci, která vás baví? Pracovalo by se vám lépe?  Mohli by jste dělat to, co chcete, co vás baví. Mít třeba svůj obchůdek, kavárnu, trénovat děti fotbal, hokej, učit lyžovat nebo tančit. Měli by jste více času na rodinu a děti. Zkrátka jde o to nebýt finančně závislí jen na jedné pracovní činnosti jako nyní. Nebýt závislí na zaměstnavateli a státu. Na každým, kdo nějakým způsobem omezuje váš život. Na někom, kdo s vámi  manipuluje  ke svému prospěchu. Představte si to. Jste finančně nezávislí na zaměstnavateli. Jste finančně nezávislý na státu. To by si asi stát, nebo zaměstnavatel k vám nedovolil to co dnes. Souhlasíte?  Museli by si vás vážit, Museli by s vámi jednat jiným způsobem. Kdyby tomu tak nebylo. Měli by jste možnost volby. Věřím tomu, že byste se otočili a šli jinam. Šli by jste tam, kde si vás budou vážit, kde se k vám budou chovat lépe, kde si budete připadat jako partneři a budete mít svoji důstojnost.
Ta svoboda a nezávislost může přijít, pokud jste ochotní uvěřit, že je to možné. Taková to  zajímavá suma je reálná. Zajistila by vám změnu a přicházela z jiné strany.  Byl by to pro vás jiný zdroj financí než jste zvyklí.  Věříte tomu? Ano možné to je, a není to zase tak složité. Jenom jste zatím o tom neuvažovali. Do dneška jste možná ani nevěděli, že takováto možnost existuje. Takovouto změnu ve vašem životě může způsobit vaše osobní síť spotřebitelů.

Pokud vás mé články zaujali. Pošlete je dál po sítích, jak sociálních, tak vašich osobních. Děkuji.

(redakčně upraveno)

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář