Nezařazené

Jsou ready made společnosti vhodnou formou pro vaše podnikání?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Network marketing je spravedlivý obchodní model s podloženými výsledky, jehož přidaná hodnota tkví v unikátní podnikatelské příležitosti pro každého, kdo touží po dalším zdroji příjmu. Tento příjem má charakter příjmu z podnikání a podléhá legislativním nárokům. V tomto speciálním miniseriálu Vytváříme infrastrukturu pro podnikání v MLM se naučíte, jak chytře, formálně podnikat, vyhovět legislativním požadavkům a přitom maximalizovat své zisky. V každém díle naleznete také užitečné tématické odkazy.

Díl 4.

Ve třetím díle našeho tématického seriálu jsme se zabývali praktickou stránkou založení s.r.o. a tím, jak specializované agentury mohou tuto práci udělat za vás.  Dnes se podíváme ještě na jednu možnost, jak získat s.r.o v rekordním čase a bez úřednického martýria – řeč přijde na ready made společnosti.

Ready made s.r.o. jsou už založené společnosti určené k dalšímu prodeji. Tyto firmy doposavaď nevykazovaly žádnou obchodní činnost a jsou bez závazků a pohledávek. Jejich bezdlužnost smluvně garantují agentury, které se živí jejich prodejem.

Hlavní výhodou ready made společnosti je, že můžete pod její hlavičkou začít podnikat do několika hodin. Podepsáním smlouvy o převodu obchodního podílu společnosti a po zaplacení částky za kterou se daná společnost prodává, se stáváte okamžitě jejím právoplatným majitelem a jednatelem, neurčíte-li jinak.

Ready made společnost pořídíte už od 15.000.- Kč + notářské poplatky. Název společnosti, sídlo, virtuální kancelář nebo další jiné údaje si můžete poté změnit podle libosti.

Ať už si založíte s.r.o. sami nebo se svěříte do rukou specializované agentury či koupíte ready made společnost, vzniká vám povinnost vést účetnictví. Správné účtování všech položek je velmi důležité, a jen díky správnému vedení účetnictví se vyhnete zbytečným problémům a možným pokutám ze strany úřadů. Narozdíl od OSVČ, kde vám stačilo základní zpracování účetnictví – tzn. jednoduché účetnictví, vyžaduje s.r.o. komplexnější a fundovanější znalosti finančního managementu. Co to vše obnáší, vám prozdradíme v pátém díle našeho seriálu Vytváříme infrastrukturu pro podnikání v MLM.

Autor článku neručí za aktuálnost, korektnost, úplnost nebo kvalitu informací v článku. Je doporučeno předem konzultovat informace obsažené v článku s příslušným úřadem, právním, daňovým či účetním specialistou nebo vaší MLM společností.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář