Kontaktování

Máte na zadku pavučiny?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

„Asistentko, pište si. Den úmrtí Nováka je prvního května. Vykliďte po něm kancelář.“

Možná se vám koutky rozutekly do stran, pokud nejste teda Mick Jagger z Aerosmith. Nicméně tvrdá realita dosedla na zem. Běžný příběh z praxe, který atakuje moje uši.

Krátká odbočka vtipem: Víte jak se pozná, že má somálec tasemnici?
Tak, že má na zadku pavučiny.

Jakou to má spojitost? Tu, že pan mrtvý nemá žrádlo pro svůj telefon, čehož důsledkem je pavučina v peněžence. To je ta praxe: lidé končí pro absenci devítimístných kódů pro telefon sloužících jako propustka k prezentaci produktu či služby.

Moje maličkost usedá k PC, klávesnici zahltí moje prsty a požádáme o pomoc strejdu Googla k vyhledání songu Adele. Nasávám hudbu a přemýšlím do jakého kabátu dnešní článek obleču. Vymyšleno! Ten článek bude vypadat, tak jak já budu chtít, a jak já budu chtít, tak bude vypadat, tzn. extravagantně. Je dobré občas vyměnit šatník. (Nebo to můžou být jen alibi pro případ, že článek nebude davem stráven ). Vraťme se zpátky k tématu.

 

Nedostatek doporučení je důsledek myšlenek ve vaší hlavě, kterým jste sami uvěřili. Jasně toto je pouze získaná informace. Moment, dám si špunty do uší, nechci slyšet návody jak to nejde. Teď mluvte proč nedostáváte doporučení …………… Už jste domluvili? Super!

To, že vám to nejde je v pořádku, jen nevíte jak. To je přirozená reakce.

Trochu o mne. Myslíte, že má gramatika je vyspělá? Houby, vždy se musí opravit čárky, háčky, oboje íčka. Kdybyste viděli můj text v originále, tak budete pochybovat o mém vzdělání. Nedávám gramatice váhu, ale vím, že dav takto reaguje. Máte pár chyb a už se nedívá na obsah, a jste odpískáni! Musím to udělat, jinak by mne nikdo nečetl a nedát světu kousek svého originálu by byla škoda. Tak si vezmu šedej oblek a stoupnu si do davu a budu hrát jejich hru.

Naštěstí mám výbornou kamarádku, která mi za pár úsměvů, a finanční úplatku, ty chyby opraví. Dělám věci, co mne baví, a co mne nebaví, spolupracuji s lidma, co psaní milují.

Mohl bych použít prodejní otázku: Co brání tomu, abyste dostávali více doporučení od klientů?

Nepoužiji, nechte promluvit srdce, cestu „JAK se doporučení naučit“ znáte. Napište na protitasemnicovej mail rozvoj.info@seznam.cz a mrknem jak ji zahubit.

 

Moc se mi líbil pořad Věřte nevěřte. Asi ho znáte. Na konci se vždy ptali: „Tento příběh je true or false?“ Hurá na něj.

Multilevel – marketing uvádí seriál. Věřte – nevěřte, pořadem provází Tomáš Řezníček.

Žijeme ve světě, ve kterém existuje reálné i zdánlivě nemožné…

První příběh: Obchodník říká: „Já bych tak moc chtěl pracovat, ale nemám doporučení a nemůžu zavolat!“

Druhý příběh: Obchodník říká: „Chtěl bych pracovat, ale při braní doporučení mám tak hrozný pocit. Mám strach si ho vzít. Nenašel jsem takový způsob, který by se mi líbil, abych ho používal!“

Které tvrzení, z těchto dvou příběhů, je pravda a které lež?

 

CO se týká prvního příběhu, jde o vědomou reakci a je důsledkem té podvědomé. Druhé tvrzení je většinou pravdivé, bohužel kdo vám to takto pěkně řekne?

Zkuste si odpovědět na otázku: Proč nedostávám doporučení?

Pokuste se nedávat vinu  na klienty a dobu.

 

 

Děkuji za přečtení článku, buďte hodní na okolí a pomocí ksichtoknihy jim ho také prosím dopřejte, nebo bude skoupí a necháte si ho jen pro sebe?

 

Mějte se jak chcete a jak chcete, tak se mějte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

3 Comments

 1. Jaromír Tichý Odpovědět

  Tome, Mick Jagger sice má hubu jako vrata, ale jeho skupina se již asi padesát let jmenuje Rolling Stones. Zpěvák skupiny Aerosmith má možná ještě větší tlamu, ale jmenuje se Steven Tyler.
  Když už jsme u té hudby … psát s pravopisnými chybami je asi stejně blbé jako hrát falešně. Fakt se to „nedá“, ani číst, ani poslouchat.
  A taky není dobré při psaní článků hulit trávu nebo chlastat, čtenář se pak těžko dostane s autorem do stejné komunikační roviny – vlny. Tento nesoulad pak také zní falešně.
  Mnoho zdaru tvému psaní i podnikání.

  • Díky za názor, má koule 🙂 CHibi jsou vítány, já píšu mluvenou češtinou. A Jaromíre můžu vám doporučit mého dealera, aby jste se na tu vlnu naladil 🙂 Ps byl to for raději to píšu, kdyby chtěl být někdo chytrej 🙂 Čtětě dál a komentujte 🙂 Mějte se a bez hulení se smějte 🙂

Napsat komentář