Nezařazené

Jaký je životní styl networkera?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Zdravím, jmenuji se Roman Staněk a podnikám v oblasti online marketingu.

Můj příběh začal v 17 letech, kdy jsem se poprvé setkal s podnikáním.
Chodil jsem do kanceláří, poslouchal jsem denně nudné přednášky, spolupracoval s nepříjemnými lidmi a dělal pro nejmenovanou společnost, která má velkou konkurenci. Tyto faktory jsem si neuvědomoval, protože jsem byl v podnikání nováček. Postupem času jsem spolupráci ukončil, protože mě to nenaplňovalo.

Stále jsem hledal takzvaně ten „můj šálek kávy“. Během pár let  jsem poznal mnoho projektů, abych  si mohl udělat obrázek a pustil se do něčeho, co mě bude bavit, vydělávat a hlavně, kde by byl produkt, o kterém vím, že je pro lidi užitečný a potřebují ho.

Díky kurzu o sebevzdělání jsem se setkal s paní, která podnikala na internetu. Nemohl jsem uvěřit, že člověk může vydělávat jen díky počítači a připojením na internet. Ten život jsem si zamiloval.

A jak vůbec život networkera vypadá?

  • Čas na vydělávaní> si člověk může vyhradit podle sebe, nemusí slýchat nudné přednášky a pozornost může radši věnovat rozvíjením se v daném oboru.
  • Může podnikat kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv po celém světě.
  • Nemusí mít na sobě kvádro, celý den se potit v kancelářích, a když se s někým nechce vidět, nebo spolupracovat, tak se s ním jednoduše rozloučí a nemusí ho stále vídat na chodbách kanceláří, nebo přednáškových místností.

Za mě osobně další věc, kterou jsem si velmi oblíbil je ta, že si radši vezmu notebook do kavárny, k moři, nebo tam, kde se cítím dobře, a budu pracovat z hezkého prostředí, než abych byl na místě, které mi kazí náladu.

Ačkoliv mnozí tomu do teď nevěří, že se dá vydělávat i takovým jednoduchým způsobem, myslím, že mnoho čtenářů, kteří se zabývají podnikáním na internetu, mohou potvrdit, že to možné je.

Většina pracujících lidí se snaží práci ulehčit, jak jen to nejlépe jde. Když jste zaměstnanec, chcete  podnikat proto, abyste nemuseli tvrdě pracovat pro někoho jiného, šli předčasně do důchodu s tučným kontem, nebo pasivním příjmem a měli více času. Ano, v podnikání ve firmě, nebo jako živnostník, toho můžete dosáhnout. Ale za jakou cenu? Stres, málo času na rodinu, přátele a neustálé řešení krizových situací, to se na člověku dříve, nebo později projeví v negativním slova smyslu.

Znám muže ve věku 30-50 let, kteří jsou šediví díky stresu z podnikání a zaměstnání.

 

Proto se online marketing stal velmi populární, a několik miliónů lidí po světě si to uvědomilo a dali přednost té snazší cestě, kde člověk může dosáhnout nejenom stejných výsledků, ale i vyšších. Pokud se nebavíme o majitelích velkých firem, tam jde většinou o čas a stres.

Doporučuji  si tento druh podnikání osobně vyzkoušet, protože věřím, že si ten životní styl, který online marketing nabízí, zamilujete.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář